2022-04-08 12:50:26 | Сигурно и ковчегът е бил празен, за да не възкръсне и да убие Путлер.
Kъм статия Путин се появи на поклонението на Жириновски
|
2022-04-08 11:45:49 | Браво на министъра! Не си спомням друг министър в последните 30 години в подобна ситуация да е правил такова нещо.
Kъм статия Камиони пред парламента. Караджов обяви, че мястото му е при протестиращите
|
2022-04-07 22:12:41 | Следственият комитет да разследва какво вършат дивите им азиатски орди в Украйна.
Kъм статия Руският следствен комитет реши да се занимава с паметника в Добрич
|
2022-04-07 21:46:02 | Изверги! Никой не ви е канил там! А безчинствата ви ще ви носят загуби още десетилетия напред!
Дано се самоунищожите по-скоро!
Kъм статия Песков: Руската армия понесе значителни загуби в Украйна
|
2022-04-07 21:38:31 | Сега всеки изгонен шпионин ще се прибира в Расия с един чимадан обувки.
Kъм статия Шествието в София в подкрепа на Украйна (хронология, видео и снимки)
|
2022-04-07 21:22:38 | Демонтаж!
Kъм статия Руският следствен комитет реши да се занимава с паметника в Добрич
|
2022-04-07 20:44:40 | "Напомни". Никой не е чувал за предварително плащане на нещо, което се купува. Вярно че в любимия ти Нов СССР са свикнали само да грабят, крадат и мародерстват, та затова и за тебе такива сделки са нещо непознато.
Kъм статия Заков: Купуваме F-16 или на лизинг, или втора ръка
|
2022-04-07 20:29:38 | Мутрафонова - вън! По пътя може да вземе няколко чифта от оставените пред дезинформационния им център обувки, за да занесе армаган на роднините. Поне някой ще прати нещо, което не е мародерска плячка.
Kъм статия Митрофанова я заболя: Иска ''Героите на СССР'' вместо ''Героите на Украйна''
|
2022-04-07 19:28:29 | Хахаха. Тролчетата, които повтаряте опорките на Путлер "разсъждавате". Хахахахаха :D
Случайно да разбра, че клипът е от Беларус и е над три часа? Че са пуснати и имената и градовете на тези, които са пратили най-големите пратки.
То и ти си абсолютен фейк. Руска кола ли караш? На руски компютър ли пишеш? Руска ли е операционната система? Браузъра? В Сибир ли ходиш на почивка? Руски филми ли гледаш?
До утре мога да изброявам.
Kъм статия Немското разузнаване е засякло радио разговори на войници за зверствата в Буча
|