ПРОФИЛ

Рейтинг
2550
точки при гласуване
2

alfakentavur

създаден на 2018-01-07 09:41:37
Всички ваши коментари (5273)
Дата Коментар
Страници
2022-11-01 12:41:12еврото яд ли те е? "Киев за 3 дни" се превърна в "15% от Украйна за 9 месеца" и процентите продължават да намаляват.

Kъм статия Комитова с алтернатива на оръжията за Украйна: Дарение от 100 милиона или 200 доброволци от НС

2022-11-01 12:40:18По заглавието помислих, че тази е от Израждане, а не от БГ Изход.

Kъм статия Комитова с алтернатива на оръжията за Украйна: Дарение от 100 милиона или 200 доброволци от НС

2022-11-01 00:24:46Ако продаваме или искаме да продаваме - значи купуваме повече отколкото ни трябва. ЕК да се поинтересува и от това.

Kъм статия ЕК ни се скара: Имате изключение за санкциите срещу руския петрол, за да се снабдявате, не да продавате

2022-10-31 20:45:49Според мен сбъркаха разчитайки на отоплителния сезон в Индия :( Още един прякор на Путлер: Вова Кривата Сметка Ако не бяхме върнали времето, щях да отделя няколко часа да изброя всичките му криви сметки. Но ще заспя сега...

Kъм статия Bloomberg: Русия се проваля в опитите да намери нови пазари за нефта си, трябва да пренасочи 1.4 млн барела дневно

2022-10-31 15:17:28"Медиите, получили над 1000 лв. от чуждестранен източник, да бъдат обявени за агенти, иска..." ... иска чуждестранен агент.

Kъм статия Медиите, получили над 1000 лв. от чуждестранен източник, да бъдат обявени за агенти, иска ''Възраждане''

2022-10-31 11:03:36Русский мир в цялата му прелест.

Kъм статия `Мръсна бомба` - градът-герой Волгоград потъна във фекалии след взрив в канализацията, властите мълчат три дни

2022-10-31 10:16:40Рашистан, който 8 месеца стреля по цивилни и разрушава гражданска инфраструктура, нарича нападението над военни кораби "тероризъм". Няма такава наглост и безочие. Те са вече на бунището на историята. И продължават да копаят надолу.

Kъм статия Русия отново засипа с ракети украинските градове

2022-10-31 06:52:42Няма по-нагли и противни изроди от рашистите. Във военно отношение и на малкия пръст на Адолф не могат да стъпят. Затова се опитват да го надминат в продоволствени престъпления срещу човечеството. Това е характерно за всички диктатори - изобщо не мислят, че историята ще ги съди. Не само това, но и родината им, за която уж милеят толкова много, ще страда десетилетия и повече в следствие на престъпленията им.

Kъм статия Спрете да използвате храната като оръжие! НАТО поиска Русия веднага да възстанови износа на зърно

2022-10-30 14:17:06Путлерските копейкини тролчета 8 месеца плюят жлъч за "специалната операция", която щеше да свърши за 3 дни. Няма такава мъка и агония в цялата тролска история. То добре че нямат и мозъчни клетки, които да залинеят от повтаряне на едно и също.

Kъм статия Зеленски: Електроснабдяването в Украйна се възстановява след руските атаки

2022-10-30 12:13:50Поредното доказателство, че тъкмо СССР2 е фаштко-нацистка държава, а Путлер е фюрер.

Kъм статия Русия отнема званията на Алла Пугачова и останалите, които не подкрепят Путин

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.