ПРОФИЛ

Рейтинг
7550
точки при гласуване
7

alfakentavur

създаден на 2018-01-07 09:41:37
Всички ваши коментари (5335)
Дата Коментар
Страници
2025-03-17 10:07:51"Ако бяхме затворили границите за мъже украинци под 30, нямаше ли войната да има друг ход с 2* по-голяма армия украинска в момента?" Ама разбира се, че щеше! Половината украински мъже в мобилизационна възраст и годни за военна служба със сигурност са минали през България и някои от тях още са тук. И сега разбирам, че напускането на една страна на някой, която не трябва да напуска, е проблем основно на другата страна, където ще отиде, а не на тази, която напуска. Трябваше да сложим и военни комисии на границата. Щото вероятно знаеш, че не всеки под 30 години е годен за война. Представи си някой недъгав човечец на 25-26 години иска да се спаси от войната. Украинците го пускат. Но нашите граничари казват "А, не, you shall no pass" - връщай се да се биеш. А до него здрав, прав и корав украинец на 31 преминава границата преспокойно. Като си представя тази картинка и само си викам "Дано, дано, дано-о-о-о!!!" :) :) :) :)

Kъм статия Мяра: 40% от българите смятат мигрантите за опасност за националната сигурност

2025-03-13 12:09:32За всяко едно военно престъпление и всяко разрушено място Оркистан ще си плати!

Kъм статия Излезе ново видео как руснаците убиват поне пет пленени украинци

2025-03-12 20:06:19На 180 градуса. При 360 правиш пълен кръг и нищо не променяш :)

Kъм статия Украйна изтегля войските си от Курска област

2025-03-12 16:10:15Е, не превзеха Украйна за 3-7 дни, но си върнаха Курск за 7 месеца. Маладци! :)

Kъм статия Украйна изтегля войските си от Курска област

2025-03-12 15:50:05Истинските намерения на Масква са да докопат полезните изкопаеми на Украйна. Вече и на САЩ са същите. Ами сега?

Kъм статия Рубио: САЩ ще обсъдят с Русия днес споразумението за примирие с Украйна

2025-03-12 11:25:26Е няма как с 20-30% на изборите и вече намаляващи гласове да го затрият. Трябва абсолютно мнозинство. А отдавна никой не е дори близко до това..

Kъм статия Борисов бесен: Политика ли е да се разхождат по къщите на хората и да ги тревожат?

2025-03-12 11:14:39Този що не е с костюм? Да не е във война? Ето доказателство - "партията" му подготвя опит за въоръжен метеж.

Kъм статия Величие иска с Възраждане, ако влезе в парламента, лидерът на партията се обяви за нови избори

2025-03-12 09:05:28Вън орките от планетата Земя!

Kъм статия Руската позиция не се формира в чужбина: Захарова нарече САЩ и Украйна "някакви страни"

2025-03-12 07:59:12Добре, много добре. But we can do better!

Kъм статия Най-черният ден за Илон Мъск

2025-03-12 07:16:57Много е важно сега орките като откажат примирие ТрАмп да действа толкова остро срещу тях както срещу Украйна след срещата в Белия Цирк.

Kъм статия Пълен текст на общото изявление на САЩ и Украйна след края на преговорите в Джеда

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.