| 2023-06-04 22:10:14 | Ето я едно от целите на около тридневната "специална военна операция":
- Купуват с рубли Резидента Радев
- Дискредитират го
- Новите парламент и правителство го импийчват
- От уважение към институцията не го вкарват в затвора, където му е мястото, а го оставят да си пенсионерства на село
- Убеден обаче в рашистката кауза той става доброволец льотчик на СССРайха
- Още на първия му полет го свалят, опитва се да катапултира, но катапултът дава дефект и загива
- Последното нещо, което вижда в живота си е "Сделано в СССР"
Хепи енд :)
Kъм статия Украинската армия е пробила руската линия на отбраната на Запорожкия фронт
|
| 2023-06-04 10:03:00 | Mateevk, няма абсолютно никакъв смисъл да се опитваш да обясняваш.
Всичкото им е лъжи и опит за заблуда, защото в про-рашистката позиция няма абсолютно нищо вярно.
Опитват се пъвросигнално в елементарните умове да натиснат някакви струни, които да ги убедят, но при човек с повече от 2 мозъчни клетки това няма как да се случи.
Kъм статия БДЖ изневери и на Мария Габриел: Теснолинейка остави на полето семейството ѝ и дипломати
|
| 2023-06-04 09:13:59 | И какво пречи заглавието да е "Четири деца се удавиха, докато ловят риба, в Канада"?
Kъм статия Четири деца се удавиха, докато ловят риба
|
| 2023-06-04 08:13:30 | Леле "закопа" ме. Обиди ме на "посолство" и сигурно ще те наградят с грамота с петолъчка. Една трета от ватниците в твоята Матушка живеят без канализация, някои не бяха виждали тоалетна чиния преди "тридневната операция", която "Втората армия в света" вече 460+ дни води.
А тукашните им мекерета обиждат на "посолство".
Кое посолство? На държавата, в която учат половината от децата на върхушката на СССРайха, както и на изразяващите "суверенна пробългарска позиция"? А другата половина са къде? В Магадан?
Kъм статия БДЖ изневери и на Мария Габриел: Теснолинейка остави на полето семейството ѝ и дипломати
|
| 2023-06-03 20:19:16 | За неговите кабинети отговорност носи Путлер, кой да я носи?
И поредната му глупост. Нямало ексепртни кабинети, защото партия носила отговорността.
ТЕЛК не е експертна, не е и лекарска комисия. Защото ръководството на МЗ носи отговорността, а то нали е политическо.
Kъм статия Радев: Няма експертни кабинети. Политическата отговорност носят партиите
|
| 2023-06-03 19:12:42 | А Руди Гела кога ще го обвинят в незаконно записване на няколко десетки души на партийно събрание? Плюс разпространение на незаконния запис.
Kъм статия Кристиян Христов е обвинен, че е записвал незаконно Петьо Еврото
|
| 2023-06-03 12:57:29 | Че ChatGPT е по-умен от орките, които пишат фалшиви новини, няма съмнение. Но пък ние ще проверяваме с друг AI :)
Kъм статия Христо Грозев: Chat GPT ще умножи в милиони пъти дезинформацията
|
| 2023-06-03 12:21:43 | dolivo, германците са бързоразвиващи се. Орките са бавноразвиващи се.
Kъм статия Зеленски: Украйна е готова за контранастъпление
|
| 2023-06-03 11:20:31 | Слава на Украйна!
Мръсните изверги трябва да си платят за всичко в 10-торен размер. И да бъдат отритнати от цивилизацията поне 100 години след края на войната. След това да се явят на изпит, ако искат да се върнат в нормалния свят.
Kъм статия Зеленски: Украйна е готова за контранастъпление
|