ПРОФИЛ

Рейтинг
15919
точки при гласуване
10

поп Дръвчо

създаден на 2016-04-20 15:06:50
Всички ваши коментари (2117)
Дата Коментар
Страници
2023-03-14 18:41:54Парите за ден или месец напред са въпрос на зрялост и планиране, а не колко са ти доходите. Като си развейпрах - колкото и да вземаш, все тая. Впрочем и доходите са въпрос на житейска зрялост. Като си млад, неопитен, безотговорен и глупав ти плащат малко и това е правилно. Като ти уври главата нещата стават по-различни. С държавата е същото. Впрочем държавният дълг засега е само положителен признак - отпускат ни заеми, защото напоследък ги и връщаме. Това в исторически план е ново и непознато за нас.

Kъм статия Николай Василев: Представяте ли си семейството ви да остане с пари за един ден напред? Така се управлява държавата в момента

2023-03-14 18:29:02Агентчето, не обвинявай жертвите.

Kъм статия Просто паднала: Мъж счупи китката и носа на съпругата си. В спешното тя отрича

2023-03-14 18:27:37Баси якото - откровено дясна и откровено лява партия са се коалирали срещу крадливата чума. Ама като няма друг начин...

Kъм статия Предизборната програма на ПП-ДБ: Конституционна реформа и 910 лв. минимална заплата

2023-03-14 18:23:40Да позная - шефовете на болницата са хора на ДПС.

Kъм статия Дълговете на ловешката болница надхвърлиха 8 милиона лева

2023-03-14 18:14:33А по същество - целият въпрос се свежда до това колко по-малко от протекторат може да направи Русия безопасна. Рецептата несъмнено трябва да включва: - Разоръжаване под международен контрол (ООН) - Войската и военните разходи се свеждат до средното за НАТО като % от населението и БВП с прецизен контрол на страничните вратички за финансиране и служба - Разформироване на росгвардия и другите тонтон-макути - Избори под международен контрол - Всички политически на свобода - Всички военопрестъпници в пандиза, по-важните (пригожиновци, кадировци и тн) - в Хага, да не стават грешки - Умерени, но продължителни репарации към Украйна - Забрана на путлеристка символика и пропаганда (като в Германия) И те така. Като тръгнат да се роят разни "субекти на федерацията" не знам колко сини каски ще трябват ама колкото - толкова.

Kъм статия ''Русия ще загуби войната. Въпросът е какво ще се случи след това''

2023-03-14 17:37:57То и самото заглавие малко подвеждащо - колапс... 2 банки с общ дял от пазара има-няма 0.2% вдигнати на трупчета. Вложителите с достъп до парите си на третия ден. Прави сте, друго си беше КТБ.

Kъм статия Банковият колапс в САЩ продължава: Акциите на банки се сринаха след двата фалита, рейтингът на SB вече е ''боклук''

2023-03-14 17:02:02Алфа, а ти активен борец ли си? Аз примерно съм пасивен борец против путлеризма - пращам кинти по банков път и плюя ордера в коментарите. Това не знам брои ли се за активна борба. Май си е баш пасивна. Аааа и веднъж ми се наши едно БМВ със Z на прозореца в моята кола изотзад. Там имаше и малце физически контакт щото оркчето беше нещо дезориентирано, но пък основната работа я беше свършил неговия еърбег и докато чакаме КАТ лицето му стана като руското знаме. Ама пък и то това се брои за самозащита. А има хора - на крака отидоха в Украйна.

Kъм статия В Чехия символът Z вече е незаконен и равен на нацистката свастика

2023-03-14 12:50:08Преди всичко не е работа на Байдън да търси отговорните. Това не е държава която се крепи на президента, както някои други. Има си банков надзор, има си прокурори, има си фонд за гарантиране на влоговете (в който има пари - не като нашия) - всички тия потриват ръце как ще тикнат някое нагло банкерче в затвора.

Kъм статия Банковият колапс в САЩ продължава: Акциите на банки се сринаха след двата фалита, рейтингът на SB вече е ''боклук''

2023-03-14 12:46:30старец-разбойник. На него не му пука - всеки ден му е бонус.

Kъм статия 92-годишен, хванат пиян и без книжка зад волана преди седмица, този път се понесе без регистрационни номера

2023-03-12 22:55:03Хорси, мисля че е несправедливо към Беларус. Хората съвсем нормална революция опитаха ама дойде руския ОМОН. Трябва да им се даде втори шанс.

Kъм статия Френски генерал: НАТО трябва да бъде готово за разпад на Русия

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.