2025-05-03 22:20:01 | Джендо, все някой трябва да ограмоти такива като теб, завършили най-много средно и само формално, но таргетът ми е по-младата аудитория, каквато тук може и да няма. Мога да обясня и тайното послание на Вселената за теб, за всеки клавиатурен бачкатор без посока в тоя живот, стига да не е твърде късно. При теб, обаче, очевидно е.
Kъм статия Habemus papam: Тръмп скандализира със своя снимка като папа
|
2025-05-03 20:17:48 | Ами прав е, но какво от това. Москва може да продължи така и 10 години, колко ще издържи Украйна? Според мен планът на Москва е да предизвика масово недоволство срещу Зеленски и тогава да сключи мир.
Kъм статия Голям театър: Зеленски отхвърли предложението на Путин за 3-дневно примирие
|
2025-05-03 20:14:12 | Друго ви казва Тръмпака, но не го разбирате. Той избира папата. Вярвате ли или не, предишният папа беше съобразен с аджендата на предишното американското правителство. Следващият папа ще бъде съобразен с правителството на Тръмп, тоест консервативен. Затова Ванс беше при Папата преди да почине. Посещението не беше заради него, само привидно заради него. Отиде там, за да посъветва най-важните и най-влиятелни кардинали за кого да лобират. Затова и толкова много кардинали няма да присъстват на уж тайния конклав. Конспирация има, на най-високо ниво. Преди да ме оплюете, изчакайте и ще видите, че ще е консервативен папа. Кой - не знам, но залагам на германеца!
Kъм статия Habemus papam: Тръмп скандализира със своя снимка като папа
|
2025-05-01 20:20:28 | Каква пряка линия, бе? Пряка линия означава професионална връзка с интервюирания, тоест оператор с камера в Испания. Не знаете елементарни неща.
Kъм статия Проф. Бранимир Ботев пряко от Испания: Причините за срива и как да не се повтори
|
2025-04-30 19:44:21 | Всъщност и в Румъния е горе-долу същото, това е единственото невярно твърдение в цялото изявление. Даже е и по-лошо. Съвсем наскоро имаше голям скандал и вместо да се извинят, румънските лекари заплашиха с масово напускане. Една и съща цигания е на Балканите, най-скапаното място в Европа.
Kъм статия Защо румънско семейство плати 3000 лв. за ден лечение в УМБАЛ Бургас
|
2025-04-30 19:41:54 | Истината не е по средата. Европейската карта е за рутинни случаи. Ако си гражданин на ЕС, имаш право на спешна помощ, без да заплащаш. Катастрофата изисква спешна помощ. Нямаш нужда от застраховка. Аз самият съм ползвал спешна помощ извън България без заплащане и без Европейска здравна карта! Никой не ми поиска един цент!
Kъм статия Защо румънско семейство плати 3000 лв. за ден лечение в УМБАЛ Бургас
|
2025-02-17 21:32:44 | ще имат възможността да се докоснат до шампионската титла - пхахаха
Kъм статия Купата на английската Висша лига идва в България
|
2025-02-17 21:06:21 | TheRealDruckertreiber - АХАХАХАХА, много ме разсмя, благодаря ти! Радев дърпал конците! В Европа, в света. Че и уточнил - изотзад, все едно конците могат да се дърпат отпред! Качеството на мисълта, качеството на стила!!!! Като много иска да се хареса на някаква група, която не се отличава с нищо, човек може да се превърне в пълен идиот, нали?
Kъм статия Важните в Европа се събраха в Париж. Там няма мурзилки. И Радев, естествено, го няма
|