2016-04-04 15:32:36 | Ало, хейтърите, толкова ли пътувате с билетчета, че ви болят тея 60 стотинки? Идеята не е да ви стимулират да цъкате билетчета, а да пътувате изгодно с карта за градски транспорт. Отеделно, понеже не четете докрай, виждате увеличение и спирате дo там, а от СО предлагат и нови абонаментни планове, за да може да има различни комбинации, угодни на различни нужди. На всякъде по Европа ако забележите е КРАЙНО скъпо да пътуваш с билетчета, ама нали ние сме гъзарите и сме на опаки на всичко ...
Та окей, нека смятаме за билетчета
Цена на билета = 1 лев. Допускаме, както е в масовия случай, че един човек сменя поне едно превозно средство,за да стигне до работа. Това са ти 4 лева на ден(2 на отиване, 2 на връщане). Работния месец ти е 22 дена => за месец цъкаш 88 лв от билетчета. Понеже покрай празници и отпуск не се събират 12 месеца работни, ги закръгляме грубо на 10 месеца ходене на работа, това са 880 лева за 1 година на член на семейството... Къде излиза сметката не ми е ясно, та ревете
Kъм статия Годишната карта за транспорт в София пада със 135 лева
|
2016-04-04 15:31:53 | Тук е мястото да споменем и спонсорите, които направиха това разследване възможно:
Ford Foundation
Carnegie Endowment
Rockefeller Family Fund
W K Kellogg Foundation
Open Society Foundation (Soros)
Kъм статия Кремъл за "Досиетата от Панама": Западът страда от путинофобия
|
2016-04-04 15:29:31 | Закво ни освобождаваха наистина руснаците...
Бъдете сигурни че няма да повторят тази грешка.
Kъм статия Турски бойни кораби във Варна, НАТО създава Черноморски флот (снимки)
|
2016-04-04 15:27:05 | Тоя Мевлют къв' е Келеш...
Kъм статия Турски бойни кораби във Варна, НАТО създава Черноморски флот (снимки)
|
2016-04-04 15:24:39 | "Пленных не брать!"
Kъм статия Граждански патрул тръгна на лов за имигранти (видео)
|
2016-04-04 15:24:12 | Не е путинофобия, а русофобия, и си е психическо разстройство на този етап.
Който и да управлява Русия, всеки различен от Елцин ще бъде демонизиран.
Относно "разкритията" - простосмъртните нямаме база данни или достъп или самите документи, както правят Уикилийкс когато има разкрития. Трябва просто да се доверим на някакви либерастки журналисти, които нямат намерение въобще да пускат някога по-голямата част от документите.
It's fucking nothing.
Kъм статия Кремъл за "Досиетата от Панама": Западът страда от путинофобия
|
2016-04-04 15:23:58 | Кънчо Димитров - човек на годината!! Ако във всяка агенцийка и министерство и комисийка имаше по 1-2-а като него...ехх, мечти. :)
Kъм статия Схемите, заради които беше арестуван шефът на ДАИ
|
2016-04-04 15:23:41 | Асан геноглу и компания да поискат паметник на Ердоган и давутоглу в южния парк да се направи,защото са ни евроатлантически партньори в борбата със злия Кремъл ;) !!!!
Kъм статия Лавров предупреди Турция да не се меси в Сирия и Ирак
|
2016-04-04 15:22:02 | Семеен скандал между двама диктатори, кой от кой по-пропаднал.
Kъм статия Лавров предупреди Турция да не се меси в Сирия и Ирак
|
2016-04-04 15:20:47 | Като прочетох написаното,изглежда тотална измислица. Според мен единствената алтернатива на това г-н Сандху да не лъже в името на 5 минути слава на вътрешните страници на парцала Сън, е да е прекалил със алкохола (доста типично поведение на британски турист) и наистина да му се е присънило нещо такова.
Предполагам истинската история е, че под въздействие на етанол лицето на снимката се е загубило в планината и по премръзнало. Докато го намерят, другото е героика за пред приятелите в шериатския град Бирмингам.
Като в стария виц, не били компютри, а компоти и не ги били купили, ами ни ги били върнали.
Kъм статия Британец по чудо оцеля в Банско след инцидент и бягство от вълци
|