2016-04-04 17:35:34 | бахм що бе на тебе лично какво ти е направила турция? Моя последен допир с турската култура бе в курорт, където се държаха с мен като с цар. За разлика от българското лайноморие, където собствените ми сънародници гледаха да се гаврят с клиентите си по всевъзможни начини. Та кажи си, някой турчин десерта ли ти изяде, какво?
Kъм статия Турски бойни кораби във Варна, НАТО създава Черноморски флот (снимки)
|
2016-04-04 17:32:27 | 123 можеш да си удържиш до 10% от намерената сума. Ама българина правата си не знае - само хленчи и мрънка.
Kъм статия Дете намери 54 000 евро до хотел във Велинград и ги върна
|
2016-04-04 17:30:56 | Онези, които упорито не гласуват, са най- големите цигани в България. За тях гравитацията на дивана е прекалено силна, за да си вдигнат тлъстите задници и да станат отговорни граждани, затова задължителното гласуване беше добро попадение от депутатите.
Kъм статия Ако изборите бяха днес: ГЕРБ - 24,3%, БСП-13.2%, ДПС-5.7%
|
2016-04-04 17:30:39 | Благодаря на Прошко, че така добре рекламира градския транспорт, наричайки го убежище за социално слаби. Истината е съвсем друга. Повече от десет години не бях ползвал градски транспорт (е, понякога метро), защото живеех в центъра и не ми се е налагало. Преди няколко месеца ми писна от мръсотията и шума и се преместих в относително тих квартал до центъра. Установих, че ми е много по-удобно да се метна на тролея, който изпреварва всички в буслентата, отколкото да кибича в задръстванията и после половин час да търся място за паркиране. Установих и че хората в тролея са много далеч от търсещи убежище социално слаби. Уверявам ви в това.
Kъм статия Годишната карта за транспорт в София пада със 135 лева
|
2016-04-04 17:29:51 | За сега Герб си вършат работата добре. На тъпите червени памперси им мина/минава времето и троловете от БСП трябва да се ориентират да извършват паразитната си дейтост в други партии ..... демек "просветление" да получат, така изведнъж. А простата Българска риба ще си лапа въдицата по традиция.
Kъм статия Ако изборите бяха днес: ГЕРБ - 24,3%, БСП-13.2%, ДПС-5.7%
|
2016-04-04 17:27:17 | Я! Снимали са Мунчо, ама в гръб.
Kъм статия ВМРО ще забранява бурките в Пазарджик
|
2016-04-04 17:22:41 | Как пък все на случаен принцип и все дпс са трети... Пълен фалш. Затова за да излизат сметките редактират вот
Kъм статия Ако изборите бяха днес: ГЕРБ - 24,3%, БСП-13.2%, ДПС-5.7%
|
2016-04-04 17:20:47 | Няма да представям доклади "Рискове за българия от руския неоимпериализъм", патаму что не паложена.
Kъм статия Костов: 25 400 мюсюлмани у нас са радикализирани, Турция изнася политически ислям (видео)
|
2016-04-04 17:19:56 | И за какво ни е изобщо тази армия? Срещу кого и за какво ще се бие? Или и ние като милитаризираните и в костите евразийци искаме да си измисляме фалшиви патриотични ценности, за да не говорим за побоищата по пътищата и градския транспорт, мутрите и черните джипове, растящата чалгаризация, безпътие и бездуховност, безработицата, икономическото тъпчене на едно място, корупцията и прочие?
Kъм статия Армията отчете недостиг на пари и войници
|
2016-04-04 17:17:57 | Да не се бъркате в Сирия и Ирак, щото ще има още атентати в Турция от братската нам и финансирана също от нас ПКК!Не забравяйте че в ИДИЛ имаме много на брой съотечественици!
Kъм статия Лавров предупреди Турция да не се меси в Сирия и Ирак
|