ПРОФИЛ

Рейтинг
86928
точки при гласуване
10

rhonda649

създаден на 2025-02-20 23:58:44
Всички ваши коментари (500291)
Дата Коментар
Страници
2016-04-09 13:28:33Много смешно ще се получи ако кметичката реши да се увери какво е качеството на транспорта и се качи в центъра в работен ден към 17часа. Не само ще я залепят за вратата и няма да може да си перфорира, ами и ще забърше стъклата

Kъм статия Фандъкова: 64% столичани пътуват с намаление

2016-04-09 13:26:55НИНОВА! Нинова и БСП, първо да сложат ред в ПАРТИЙНАТА СИ КАСА и чак тогава могат да ИМПРОВИЗИРАТ ПРЕДКОНГРЕСНО! Видя се вече и на практика коя партия е КРАДЕЦА НА ВЕКА, след като посегнаха и на партийните пари!!!!

Kъм статия ГЕРБ: Нинова от БСП предконгресно клевети България

2016-04-09 13:23:51Изкукали джихадери колят и бесят из Европа...а европейците още се плюем едни други...обединението прави силата...съболезнования на всички загинали заради зле разбраната религия от тези болни хора от идил

Kъм статия Бавачката, обезглавила дете в Русия: Отмъстих на Путин за Сирия

2016-04-09 13:23:48Тая само лъже! Мижава крадлива партийна секретарка

Kъм статия Цачева отрече да е предлагала корумпирания шеф на ДАИ

2016-04-09 13:22:23Т.нар. "санкции" срещу Иран и Куба бяха отменени, интересно дали сега ще търсят със задна дата и за тях кой ги е нарушавал?

Kъм статия САЩ ще търсят в "Досиетата от Панама" кой е заобикалял санкциите срещу Русия

2016-04-09 13:19:43"Като представители на Европейския парламент" -- това, неуважаеми прости герберасти, между другото, е манипулация от същия тип, от която се оплаквате. Обикновените депутати на ЕП не са 'представители', 'представителите' са упълномощеното ръководство на ЕП, каквито са там Мартинката Шулц и бандитите около него. Некакви рошави, миризливи и немити герберасти, които лъхат а село, чесън и държавен кочинг не влизате в тая бройка, независимо колко е неприятна КУРнелия. ПП Данните в доклада ако са верни, хич не ме интересува дали излизат от ЕП, от БКП или от БХК.

Kъм статия ГЕРБ: Нинова от БСП предконгресно клевети България

2016-04-09 13:17:05С какъв обхват е?

Kъм статия Ким Чен Ун изстреля поредната балистична ракета

2016-04-09 13:15:24Накарай вашите да върнат откраднатото и ще проима пари и за пенсиите на бедните пенсионери, кучко мафиотска.

Kъм статия Мая Манолова: Дарете великденски обяд за бедните пенсионери

2016-04-09 13:15:09Виждам само политика, борба за власт и никаква вяра (от страна на БПЦ).

Kъм статия Богомилите се събраха в Шумен въпреки недоволството на църквата

2016-04-09 13:14:45Тея пълни с ГЬOБЕЛСОВА ПРОПАГАНДА посквили на немската вражеска радиоточка вече не ги четеме. Другарката Меркел стана омразна на 83% от германския народ, според едно скорошно проучване. Насочването на мигрантската вълна към Германия е вероятно активно мероприятие на англосаксонските тайни служби, с цел да бъде отслабен ЕС, чийто абсолютен лидер е тази страна. Другата теза е, че германците са тъпи. Омерзен съм и отивам да слушам Вагнер.

Kъм статия Арогантността и лицемерието на Германия

Всички текстове и изображения публикувани в сайтовете на "Офф Медия" АД са собственост на "Офф Медия" АД и са под закрила на "Закона за авторското право и сродните им права". Използването и публикуването на част или цялото съдържание на сайта без разрешение на "Офф Медия" АД е забранено.